MISSHA PERFECT COVER BB CREAM VE MISSHA BB BOOMER

BB krem dendiğinde Missha’yı duymayan yoktur, sanırım. Ben de uzun zamandır Missha kullanan birisi olarak, Şubat ayındaki indirimlerinden faydalanıp, iki ürün almıştım. Bir tanesi daha önce de kullandığım Missha Perfect Cover BB Cream, diğeri ise BB krem öncesi kullanılan Missha M BB Boomer. Missha.com.tr ‘dan aldığım ürünler hızlı bir şekilde elime ulaştı ve güzel bir kutu içerisinde birkaç tester eklenmiş olarak geldi.

MisshaMissha Perfect Cover BB Cream‘in  No:23 rengini kullanmaktaydım. Ancak açık tenimde koyu durduğunu düşündüğümden bu defa No:21 rengini tercih ettim ve kesinlikle No:21 rengini kendimde daha çok sevdim. Buğday tenliyseniz, No:23 ‘ü tercih etmelisiniz.

Cilt bakımı ve aydınlatıcı etkisi olan bu BB krem’in ayrıca SPF 42 gibi yüksek bir değerde güneş koruyucu içermesi oldukça büyük bir artı. Ek bir güneş koruyucu kullanmanız gerekmiyor.

Missha Perfect Cover BB Cream cildiniz nemsiz değilse altına nemlendirici kullanmadan tek  başına yeterli olabilecek bir BB krem. Ancak cildiniz nemsiz ise bir nemlendirici yada Missha M BB Boomer ile birlikte kullanmanız daha iyi sonuç verecektir. Ciltle tamamen bütünleşen, maske etkisi yapmayan müthiş canlandırma ve aydınlatma özelliği olan, cildi ışıl ışıl yapan bir BB krem. Kullanmaya başladığınızda çevrenizden olumlu yorumlar almaya başlıyorsunuz ve ne kullanıyorsunun? sorusuyla sık sık karşılaşabiliyorsunuz. Çok fazla seveni olması da bu yüzden sanırım :)

Missha Perfect Cover BB CreamMissha Perfect Cover BBMakyaj bazı olan Missha M BB Boomer’ı ise ilk defa deniyorum. Nemlendirme özelliği oldukça yoğun, aynı zamanda cildi aydınlatan ve  kırışıklık bakımı da yapan çok yönlü bir  baz. Nemsiz ve donuk ciltlerde pürüzsüz bitişi garantiliyor. Bildiğiniz gibi cildiniz yeterince nemli değilse üzerine uyguladığınız makyaj da çok iyi durmayacaktır.

Nemsiz ama yağlı bir cilde sahip olan bir kişi olarak, Missha M BB Boomer ile ilgili kişisel yorumlara gelirsek;

Missha M BB BoomerMissha  BB Boomer Genel olarak cilde kesinlikle aydınlık ve canlı bir görünüm veren, inci parlaklığındaki  bu ürün, ilk kullanmaya başladığım da yani havalar soğuk iken, benim için oldukça başarılıydı. Ancak havalar ısınmaya başladığında gün içerisinde yoğun parlama yapmaya başladı. Dolayısıyla yağ kontrolü yapan ürünlere geçmem gerektiğinden, serin havalarda dönmek üzere, şu an için kullanmayı bıraktım. Ancak nemsiz, donuk, ama yağlı olmayan bir cildiniz varsa dört mevsim kullanabileceğiniz, denemeniz gereken bir ürün olduğunu söyleyebilirim ;)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>