KOZMETİK İNDİRİMLERİNDE NELERİ KAÇIRMAMAK LAZIM?

Sevgililer günü dolayısıyla pekçok kozmetik ve cilt bakım ürünü satan firmada özellikle Watson,Gratis ve Rossman’da ciddi indirimler var :)
Ben indirimleri eksiklerimi tamamlamak ve merak edip, denemek istediğim ürünleri uygun fiyatlara alıp denemek için takip ediyorum.

Peki bu indirimde neleri kaçırmamak lazım?
Özellikle hızlı tükettiğimiz için; cilt temizleme grubu ürünler yani jeller, temizleme sütleri, tonikler ve göz makyaj temizleyicileri ve sık sık indirime girmeyen ürün grupları…

Bir iki örnek isterseniz :
Neutrogena göz makyaj temizleyici
LOreal göz makyaj temizleyici (waterproof makyaj için)
Her ikisi de gerçekten başarılı.

sally hansen instant cuticle remover 1Sally Hansen Instant Cuticle Remover (gratiste %25ind); sadece 15 -30 saniyede tırnak etlerini yumuşatıyor. Yoğun çalışanlar ve maniküre vakit bulamayanlar için evde hızlı manikür ;) Deneyin, vazgeçemeyeceksiniz.

tony-guy-cleanse-dry-shampooToni&Guy Kuru Şampuan (gratiste %30ind) Vazgeçemediğim her evde olması gereken,günü kurtaran bir ürün. Ben seyahat boyunu çantamda taşıyorum.

Real-Techniques FIRCAReal Techniques makyaj fırçaları (gratiste %30ind) her zaman indirime girmeyen makyaj yapmayı sevenlerin favorisi fırça markası, benim de :)  Kaçırmayın derim.

Time Balm Time balm bejThe Balm’ın Time Balm Concealerı kırışıklık ve mor halka karşıtı bir göz altı kapatıcısı. Sadece bir kozmetik değil Vitamin A, Vitamin C, Vitamin E, Soya yağı, Panthenol, Linoleic Acid ve Phospholipids içeriğiyle aynı zamanda birçok probleminize de çözüm üretiyor. Denemelisiniz ;)

The Balm’ın Balm Jovi paleti (gratiste %40ind): Senenin moda renklerini içeren far, allık, ruj hepsi birarada ve taşıması kolay. Farlar ıslak ve kuru kullanılabiliyor. Hala edinmediyseniz. kaçırmayın!

Bu arada Gratislere yeni gelen Gosh markasında da denemek istediğim ürünler var: GoshSabitleyici Pudra gibi. Bu pudra makyaj öncesinde kullanıldığında gözenekleri dolduran, makyaj sonrasında makyajı sabitlemek için kullanıldığında ise transparan hale gelen bir pudra. Almak için indirimi bekliyordum. Nihayet deneyebileceğim ;)

Listem daha da uzar aslında ama şimdilik bu kadar diyelim. Bu arada sizin de önerilerinizi duymak isterim.

Sevgi ve güzellikle kalın :-D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>