KIEHL’S TEN İNCE TELLİ VE YIPRANMIŞ SAÇ BAKIMI

Kiehl’s gerçekten ürünlerini sevdiğim bir marka. Her geçen gün yeni bir ürünü favori listeme ekleniyor. Daha önceki Kiehl’s favori ürünlerim yazısını okumak isterseniz, buradan http://kozmoajan.com/kiehls-favori-urunlerim/ okuyabilirsiniz.

İki haftadır kullandığım ve gerçekten çok çok beğendiğim Kiehl’s şampuan, saç kremi ve bakım yağından bahsetmek istiyorum. Benim gibi ince telli ve aynı zamanda kimyasal işlemlerden hasar görmüş saçlarınız varsa; saçlarınızı yeniden canlandırmak, onarmak ve hacim katmak istiyorsanız, sizin de bu ürünleri denemenizi isterim.

Kullanmakta olduğum ürünler:

20150222_185907Kiehl’s Rice & Wheat Volumizing Shampoo ( hacim veren protein şampuanı)
Kiehl’s Sunflower Color Preserving Conditioner (renk koruyucu ve onarıcı saç kremi)
Magic Elixir (Doğal yağlardan oluşan,saçı yapılandıran mucize saç bakım yağı)

Öncelikle Kiehl’s Rice & Wheat Volumizing Shampoo ‘dan başlamak istiyorum. Bugüne kadar birçok hacim şampuanı denedim ve son zamanlarda en beğendiğim şampuan mis gibi kokusuyla ve saçta bıraktığı hacim etkisiyle Kiehl’s Rice & Wheat Volumizing Shampoo oldu.

kiehl's rice and volumizing shampoo

kiehl's rice and wheat volumizing SHAMPOOİçerdiği pirinç ve buğday proteinlerinden olsa gerek;  ince telli ve cansız saçlarıma kesinlikle daha sağlıklı ve hacimli bir görünüm kazandırdı. Hacim şampuanı olması sebebiyle; saçımı biraz sertleştirdiğini de söylemem gerekiyor. Bu durumu da iyi bir kremle çözümlediğinizde dolgun parlak ve canlı bir bitiş sağlıyor. Ayrıca parabensiz olan bu şampuanın birkaç boyu bulunuyor. Şampuan ile ilgili daha detaylı bilgiye için Kiehl’s in websitesinden ulaşabilirsiniz. Hacim şampuanı sonrası kullandığım saç kremine gelirsek:

kiehl's sunflower color preserving conditionerBenim kullandığım saç kremi renk koruyucu ve onarıcı özelliğe sahip Kiehl’s Sunflower Color Preserving Conditioner. Bu ikili bana saçımın ihtiyaçları dikkate alınarak Buyaka Kiehl’s mağazasındaki uzmanlar tarafından tavsiye edildi. Hatta evde birçok saç kremi olduğundan denemek amacıyla fotoğrafta gördüğünüz üzere saç kreminin seyahat boyunu aldım. Saç tellerim ince olduğundan saç kremleri genelde saçımı ağırlaştırıp yapıştırır. Ancak bu saç kremi silikon içermediğinden saçımı yapıştırmadı ve harika bir parlaklık verdi. Kesinlikle orjinal boyunu alıcam.

Kiehl’s Sunflower Color Preserving Conditioner sülfat, paraben ve silikon içermiyor.  İçerdiği E vitamini ve esansiyel yağ asitleri ile kimyasal işlemlerden zayıflamış saçları onarıyor ve boyanın rengini daha uzun süre korumasına yardımcı oluyor ve matlaşmasını önlüyor.

Diğer mucize içerik ise; Magic Elixir (Doğal yağlardan oluşan,saçı yapılandıran saç iksiri) Magic Elixir  geleneksel saç bakımlarında kullanılan doğal yağlardan esinlenerek üretilmiş  bir saç bakım yağı. Saçın sağlıklı uzaması için ihtiyacı olan desteği sağlıyor ve saçın kendini onarmasına ve güçlenmesine yardımcı oluyor. Magic Elixir; Biberiye Yaprağı Yağı, Aspir Tohumu Yağı, Avakado Yağı,  A, D, E Vitamini ve Omega 6 esansiyel yağ asitleri içeriyor. Tüm bu içerikler saçın kökten uca beslenmesini sağlıyor.

magic elixirBu bakım yağını haftalık bakım olarak yıkama öncesi saç derime masaj yaparak uygulayıp, saçımda 10-15 dakika kadar bekletiyorum. Saçtan arınmasıda o kadar  zor olmuyor. Sonuç: Parlak ve bakımlı saçlar. Detaylı bilgiye Kiehl’s web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yeni ürünler denemeye devam :)

Sevgiyle kalın ;)

 

 

 

 

 

ilginizi çekebilecek benzer içerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>