KİEHL’S Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum

Uzun zamandır bloglarıma iş yoğunluğum dolayısıyla pek vakit ayıramıyordum.Ancak Kiehl’s’in yepyeni ürünü Super Multi-Corective Eye-Opening Serumundan bir an önce bahsetmek  istediğim için yazmak istedim. Böylece ara verme döngüsünü de kırmış olurum diye ümit ediyorum. Bahsetmiş olduğum üründen 2 hafta önce gelen bir lansman davet maili ile haberim oldu. Normalde çok yoğun olmadığım dönemlerde sevdiğim markaların yeni gelen ürünlerini yakından takip ederek denemeyi severim. Eğer cildimle barışmışlarsa da kullanmaya devam ederim.

Kiehl’s markası her zaman ürünleriyle listemin başlarında yer almıştır.Daha önce Kiehl’s favori ürünlerimden bahsettiğim yazıma buradan ulaşabilirsiniz.Kiehl’s Super Multi-Corective Eye-Opening Serum ile de yarınki lansmanda heyecanla tanışmayı bekliyorum. Neden mi?  Daha açık gözler vaad ediyor. Daha açık göz demek  gözümüzün dinlenmiş ve yorgun olmadığımız zamanlardaki hali. Hepimiz hissederiz; yorgun ve uykusuzken gözlerimiz daha küçülmüş görünür.

Yaşlanmanın en hızlı etkisini gösterdiği yer ne yazık ki gözlerimiz ve göz çevremiz. O yüzden mümkün olan en iyi, en işe yarar göz krem ve serumlarını bulup kullanmak gerekiyor.

kiehls super multi corrective eye opening serum

Kiehl’s Super Multi-Corective Eye-Opening Serum hakkında yaptığım minik bir araştırma neticesinde öğrendiğim bilgileri paylaşmak istiyorum. İçeriğinde hyalüronik asit, cildi aydınlatan minareller ve lifting etkisi sağlayan bitkiler bulunan serumun, 5 etkiyi tek bir üründe toplandığından söz ediliyor. Yani lifting, sıkılaştırma, nemlendirme, daha genç bir görünüm kazandırma ve en çok sözü edilen sadece 4 haftada %42 daha açık gözler. Ayrıca Paraben, mineral-oil, koku, renklendirici içermiyor ve hassas gözlere uygun. Daha ne isteyelim değil mi, ben de heyecanla denemeyi bekliyorum. Ürün deneyimlerimi de ayrıca paylaşacağım.

SEVGİYLE KALIN!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>