KIEHL’S FAVORİ ÜRÜNLERİM

Kiehl’s  doğal içerikleriyle bazı ürünlerinin bağımlısı olduğum bir marka. Hangi ürünlerini dolabımdan eksik etmiyorum kısmına geçmeden önce Kiehl’s i neden seviyorum? Kısaca bir üstünden geçmek isterim:

*Öncelikle Cilt Bakım Protokolü’nü seviyorum. Cildin yaşından çok ihtiyaçlarına ve problemlerin çözümlerine  odaklanan bir marka.

*Uzmanlarının cilt analiz sürecinde müşteri ile ilgilenme sırasındaki sabırlarını seviyorum. Bitip tükenmek bilmeyen sorularıma sıkılmadan ve isteyerek cevap veriyorlar ve kesinlikle güleryüzlüler.

*Her alışverişinizde en az 3 tane olmak üzere çoğu zaman daha fazlası da oluyor, merak ettiğiniz ve sizin denemeniz gereken ürünlerin testerlarını veriyorlar. Bildiğiniz gibi tester bulabilmek birçok markada büyük problem. Özellikle de benim gibi problemli ve hassas bir cildiniz varsa, ürünleri öncelikli olarak test etmek gerekiyor. Kiehl’s kesinlikle bu ihtiyacınızı karşılıyor.

Kiehl’s favori ürünlerime gelecek olursam, denedikçe listeme hergün yeni bir favori ekleyeceğime şüphe yok bu arada.

*Kiehl’s Rare Earth Pore Cleansing Masque (Gözenek Temizleyici Kil Maskesi)

Yağlı ve gözenek problemi olan bir cildiniz varsa; bu maske benim gibi sizin de vazgeçilmezlerinizden olacaktır. Aslında normalden yağlıya tüm ciltlere öneriliyor.İçeriğinde bulunan Amazon Beyaz Kili ile cildi derinlemesine temizleyerek, arındırıyor.  Bu kil aynı zamanda cildni tıkanmasına ve gözeneklerin  büyümesine neden olan  fazla yağı dengeliyor ve cildi  ölü hücrelerden arındırıyor .Kullanım sonrası kesinlikle daha duru bir görünüm sağlıyor ve gözenekleri de temizlediğini görebiliyorsunuz.

150 ml    75 TL

kiehl's rare earth maske2

KIEHL'S RARE EARTH PORE CLEASING MASQUE

*Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado

Avakado yağı içeren bu göz kremi  hassas ve kuru göz çevrem için bir ilk yardım ürünü diyebilirim. Farklı bir yapısı var, avakado yağı  içinde su molekülü var  ve bunu sürerken hissedebiliyorsunuz. En kuru göz çevresini bile ışıldatabileceğinden şüphem yok. Anında nem verip, göz çevresini rahatlatıyor. Bu ürün benim için her zaman kurtarıcı olmuştur.  Önümüz yaz, güneşin kuruttuğu cildimizin özellikle de göz çevremizin böyle bol nem veren ürünlere daha çok  ihtiyacı  olacak Ancak kırışıklıklara iyi gelen bir ürün kullanmak isterseniz, antiaging bir göz kremine yönelmelisiniz.

15 ml  74 tl

kiehl's creamy eye treatment

kiehl's creamy eye treatment göz kremi

*Kiehl’s Ultra Facial Oil-Free Gel Cream (Yağsız jel krem)

Yağlı ve nemsiz cildimin vazgeçemediğim kurtarıcılarından biri daha . Ultra Facial Oil-Free Gel Cream yağsız, parabensiz ve kokusuz, su bazlı muhteşem bir nemlendirici. Yağlı ve nemsiz ciltler neme doyurulduğunda sebumda dengeleniyor.  Kesinlikle cilt yüzeyinde kalmadan hızla emiliyor ve taze bir görünüm veriyor.

50 ml           70 TL

KİEHL'S ULTRA FACIAL OIL FREE GEL CREAM*Kiehl’s Olive Fruit Oil Deep Repairing Saç  Maskesi (Yıpranmış saçlar için maske)

İçerdiği Avokado Yağ , Limon Özü,  Zeytin Yağı ile yıpranmış ve kuru saçlara yoğun nem veren bir saç maskesi. Sürekli açık renk saç kullanmamdan dolayı kimyasal işlemle yıpranan saçlarımın kurtarıcısı. Aynı zamanda zeytinyağdan gelen E vitamini ile derinlemesine yaptığı bakımla saçlarımı hızlıca  toparlıyor. Haftada bir defa şampuandan sonra az bir miktar kullanıyorum.Normalde saçımı ağırlaştırdığı için, çokta hoşlanmadığım derin bakım maskelerinden oldukça farklı,  ince telli saçlarım olmasına rağmen, kesinlikle saçımı yapıştırmıyor ve ağırlık hissi vermiyor. Eğer işlemlerden dolayı yıpranmış yada kuru saçlarınız varsa mutlaka denemelisiniz.

250ML          89TL

kiehl's zeytinyağlı saç maskesi

2 thoughts on “KIEHL’S FAVORİ ÜRÜNLERİM

  1. Pingback: KİEHL’S Super Multi-Corrective Eye-Opening Serum | KOZMO AJAN

  2. Pingback: KIEHL’S TEN İNCE TELLİ VE YIPRANMIŞ SAÇ BAKIMI | KOZMO AJAN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>