İNDİRİMDE KEŞFEDİLMEYE DEĞER ORGANİK ÜRÜNLER

Anneler günü dolayısıyla birçok kozmetik mağazası harika indirimler uygulamaya başladı. Bu kez indirimde keşfedilmeye değer ORGANİK ürünlerden söz etmek istiyorum.

Eğer hassas, alerjik ve toleranssız bir cildiniz varsa, cilde zararlı kimyasallar ve paraben gibi koruyucular içermeyen organik ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim.

Organik bir kozmetik markası olan, birçok doğal ve organik ürün sertifikasına sahip  DESSERT ESSENCE ürünleri bir süredir Migroslarda bulunuyor. Bu durumdan oldukça mutluyum çünkü sevdiğim bir marka ve daha kolay ulaşabiliyorum. Özel günlerdeki harika indirimlerini de elbette kaçırmıyorum. MİGROS’ta cilt bakım ve kozmetik indirimi olunca ilk kontrol ettiğim marka DESSERT ESSENCE oluyor. Eğer indirim varsa mutlaka yedekli olarak alıyorum ki, uzunca bir süre kullanabileyim.

DESSERT ESSENCE ‘in en sevdiğim ürünü ve yaz kış vazgeçilmezim %100 Organik JOJOBA YAĞI. Soğuk presleme yöntemiyle elde edilen bu yağ kadın, erkek, çocuk herkesin kullanabileceği joker bir ürün diyebilirim. Saçta, vücutta, yüzde kısacası tüm vücutta kullanabileceğiniz, gözenekleri tıkamayan, her evde olması gereken harika bir nemlendirici.

dessert essence organik jojoba yagiJojoba yağı vücut sebumuna en yakın yağ olarak biliniyor ve cilt tarafından hızla emiliyor. Hatta göz ve yüz makyajınızı çıkarmak için, rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yağ.

organik jojoba yagiErkekler de tıraş sonrası nemlendirici olarak Jojoba Yağını kullanabilirler.

DESSERT ESSENCE‘in vücut nemlendiricileri ve diğer cilt bakım ürünleri de şu an %50 indirimde. Pürüzsüz eller için; eldeki leke ve renk farklılıkları gideren DESSERT ESSENCE Balkabağı özlü Onarıcı El Kremini ve yine yumuşacık topuklar ve ayaklar için DESSERT ESSENCE Şam fıstığı Özlü Onarıcı Ayak Kremini demelisiniz, derim :)

dessert essence el kremidessert essence organik ayak kremi

Benim şu an kullandığım birçok Dessert Essence ürünü bulunuyor. Ancak; bugünkü postu indirimler bitmeden paylaşmak istedim, belki faydalanmak istersiniz. Diğer ürünlerle ilgili yorumlarımı ayrı bir post’ta fırsat buldukça paylaşmayı düşünüyorum.

DESSERT ESSENCE ile ilgili daha detaylı bilgiye www.ailemicinsaglik.com adresin ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın ;)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>