Harangvölgyi cilt bakım ürünleri Türkiye’de

Bugün sizlere tanıştırmak istediğim marka Harangvölgyi Anti-Ageing Skincare, Macaristan’ın önde gelen doğal içeriğe sahip, cilde zararlı kimyasallar içermeyen Anti-aging cilt bakım ürünlerinden.

Lipozom ve nanoteknoloji ile geliştirilen  Macar Harangvölgyi ürünleri %100 doğal ve  hyalüronik asit, doğal kolajen ve cilde yararlı daha bir çok biyoaktif madde içeriğiyle cildimiz için bir vaha gibi. Harangvölgyi ürünlerinin ana maddelerinden biri olan Hyalüronik asit cildimizin olmazsa olmazlarındandır. Hyalüronik asit hücredeki nemi bağlayarak, cildin daha gergin, genç görünmesini sağlar ve yaşlanma etkilerini azaltır. Harangvölgyi; yüksek oranda Hyalüronik asit ve kolajen içeren Hyrocare Serumu ile oldukça iddalı.

Bunların yanısıra; Harangvölgyi ürünlerinin bence en önemli özelliği cilde zararlı paraben, SLES, sentetik madde ve petrokimyasal madde içermiyor olması. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen, gönül rahatlığıyla tercih edebileceğimiz marka.

Mevsim yaz ve hepimizin ihtiyacı olacağını düşündüğüm harika bir ürünü var :Harangvölgyi SunCare Day Cream.

İçerdiği fiziksel UV filtreleri ile cildimizi güneşin zararlı ışınlarından korurken, aynı zamanda yaşlanmanın olumsuz etkilerine karşı cildimizin direncini arttıran ve  ihtiyacı olan nemi korumasını sağlayan harika bir ürün.

Bugün Harangvölgyi Anti-Agening Skincare’ı İstanbul Bağdat caddesindeki yerinde ziyaret etme ve cilt bakım rutinlerini denem şansım olucak. Deneyimlerimi ve izlenimlerimi de en kısa süre de paylaşmak üzere…. Sevgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>