HAFTANIN KİTABI: CİLDİNİZ İÇİN GENÇLİK SIRLARI

Cilt bakımı önemlidir ve her cilt tipinin kendine özel ihtiyaçları vardır. Zaman zaman cildimiz bizi zorlar, sivilceler, alerjiler, kızarıklıklar, yaşla birlikte ortaya çıkan kırışıklıklar, sarkmalar, ve lekeler. Her problemin kendine özgü çözümleri elbette var. Ama bu çözümler nelerdir? Neler yapmak lazım? Hangi aşamalarda uzman desteğine ihtiyacınız var? Cildimizin hangi vitaminlere ihtiyacı var? Peptit nedir?

Cildinizle ilgili merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceğiniz  oldukça aydınlatıcı bir kitap önerim var: Dermatolji Uzmanı Dr. Betül Şengör tarafından yazılan ”Cildiniz İçin Gençlik Sırları”.

 cildiniz icin genclik sirlariKitapta konular alfabetik sıralamada yazılmış. Bu şekilde yazılmış olması aradığınızı kolaylıkla bulmanızı sağlıyor. Her zaman elinizin altında olmasını isteyeceğiniz bir başvuru kitabı niteliğinde.

Tüm güzellikler sizinle olsun…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>