Flormar Terracotta Allık No:48 Pure Peach

Makyaj çekmecemin yeni üyesi:
Flormar Terracotta Allık No:48 Pure Peach

Flormar benim için sadece ojelerini kullandığım bir marka iken son zamanlarda allık, pudra ve highlighter gibi ürünleriylede makyaj çekmecemde yer almaya başlayan bir marka oldu.En son denemek için aldığım ürünü ise bir terracotta allık olan: Flormar Terracotta Allık no:48 Pure Peach

Flormar Terracotta Allık no48 Pure Peach

Flormar Terracotta Allık no48Şeftali rengi, mat kadifemsi bu allığın soğuk kış günlerinde yüze kattığı canlılıkla herkeste hoş duracağını düşünüyorum. Mat olduğu için; özellikle yağlı cildi ve gözenek problemi olan kişiler için biçilmiş kaftan. Bildiğiniz üzere; parlak terracotta allıklardan gözenek problemi olan kişilerin uzak durması gerekiyor.

Flormar terracotta allık no 48Ambaljında renginin çok koyu olduğunu düşünmüştüm. Ancak uyguladığımda oldukça doğal bir şeftali tonu elde ettim.

Artları:
9 gramlık sıkıştırılmış ambalajıyla da oldukça uzun süre kullanılabileceğini düşünüyorum.
Alırken edindiğim bilgiye göre FLORMAR ın en çok sevilen allıklarından birisiymiş.
31.90TL ‘lik fiyatıyla da muadillerine göre oldukça uygun :)
Daha önce bahsettiğim gibi mat bir terracotta olması dolayısıyla yağlı ciltler için oldukça uygun.

Sonuç olarak; PURE PEACH allığın  tendeki kadifemsi duruşunu ve kalıcılığını sevdim. Renk pigmentasyonu çok başarılı ve hemen uçup gitmiyor.

Diğer renk alternatifleri için Flormar’ın web sitesini inceleyebilir, showroomlarını ziyaret edebilirsiniz.

Sevgiyle kalın ;)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>