ESSENCE 01 10 ve 11 RUJLAR

Bahar kapıda… Bahar demek mutluluk, neşe, çiçek açan ağaçlar demek ve gelsin mercanlar, pembeler, fuşyalar…

Renklerden söz açmışken Essence’in yeni denediğim rujlarından bahsetmek istiyorum. Tüm Gratislerde bulabileceğiniz Essence; marka olarak oldukça ekonomik fiyatlara sahip ve dolayısıyla birçok moda rengi alıp deneme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Evet gelelim denediğim renklere:
Essence 01 CORAL CALLING: Tam bir bahar ve yaz rengi. İçerisinde pembelik bulunan bir  mercan tonu. Benim kendime yakıştırdığım bir renk oldu. Genel olarak her ten rengine gideceğini düşünüyorum.
essence 01 Coral CallingEssence coral calling 3Essence 10 COTTON CANDY: Tam bir şeker pembe, capcanlı harika bir yaz rengi.

Essence Cotton Candy

essence 10 cotton candyEssence 11 NUDE LOVE: Sezonun moda nude renklerinden biri. Ben pembe alt tonları barındıran bej kahve tonuna bayıldım. Çünkü açık tenliyseniz çok açık kahve tonları iyi durmayabiliyor. Tende ve dudakta denediğim halini altta görebilirsiniz. Bu ruju Flormar 201 dudak kalemiyle kombinledim ve çok uyumlu oldular.

Essence 11 Nude Loveessence nude loveEssence 11 Nude Love Essence rujlar fiyat ve kalite karşılaştırması yapıldığında istenileni veriyor, renk skalasıda oldukça başarılı ve  4-5 saat kalıcılığı olduğunu söyleyebilirim. Genelde de bu saat aralığının ruj tazelemek için oldukça yeterli olduğunu düşünüyorum. Kolay sürülen, yumuşak bir ruj. Dudakları kurutmuyor ve soft bir görünüm veriyor.

Sevgiler :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>