BENEFIT They’re Real Push-Up Liner

Geçen hafta Sephoradan aldığım bir maile göre Haziran sonunda  Benefit’in yepyeni bir ürünü daha geliyor: BENEFIT They’re Real Push-up Liner .

Markanın takipçileri bilirler, Benefit’in They’re Real adlı çok başarılı bir maskarası da bulunuyor. Yeni ürün kalem formunda bir jel eyeliner ve bu eyelinerın  kullanım kolaylığı sağlayan açılı bir ucu var.

BENEFIT PUSH-UP LINER

Ayrıca mailde Sephoranın zaman zaman  kişiye özel sunduğu süprizlerinden biri de vardı. Bu süpriz  benim için bu yeni eyelinerın 30 kullanımlık mini boyuydu. Pek tabii ki hemen en yakın Sephora’ dan BENEFIT They’re Real Push-up Liner hediyemi aldım. Aldığım delux boy eyelinerın resmi de  yukarıda. Yeni aldığım için henüz deneme fırsatım olmadı. Sabırsızlıkla nasıl bir sonuç alacağımı merak ediyorum. Çünkü hiç bir zaman iyi bir eyeliner kullanıcısı olmadım. Belki de Benefit ‘in bu yeni eyelinerı benim gibilere kolaylık sağlıyordur. Çünkü  tanıtım bültenlerinde eğik ucu ile kirpikleri kavrayarak mükemmel ve kolay  bir uygulama sağladığı belirtiliyor.

Kullanım sonrası yorumlarım yakında…..

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>