BENEFIT Big Easy BB Krem

BB Kremler birçok işlevi birarada yapıyor olmasından dolayı makyaj çantamızın vazgeçilmezlerinden oldu desem kimsenin itirazı olacağını sanmıyorum. Birçok BB Krem arasından seçim yapmakta zorlandığımız listemize yeni bir BB krem daha eklendi adı Benefit Big Easy  BB krem. Benefit Sephora mağazalarında bulabileceğiniz bir marka.

 

BENEFİT BIGGER THAN BB KREM

 

Bugün Benefitin yeni BB kremini görünce  03 light/medium nolu rengini denemek üzere tester aldım. 4 renk seçeneği bulunuyor.Merakla denedikten sonra, ürün hakkındaki görüşlerimi ayrıca paylaşırım.

BENEFİT BIG EASY BB KREM

Ürünün tanıtım bülteninden edindiğim bilgilere göre; yağ içermeyen ve komedojenik olmayan formülü ile özellikle ciltteki yağlanmayı dengeleme ve matlaştırma özelliğine sahip. Karma ve yağlı bir cilde sahip bir kişi olarak sadece bu özellikleriyle bile beni kendine çekmeyi  başardı. Pudramsı sıvı dokusuyla, cilt tonunu dengeleme, kusurları kapatma özellikleri yanısıra; SPF 35 koruma faktörüyle de cildimizi güneş ışınlarına karşı koruyarak, bizi  güneşli yaz günlerinde birkaç ürün üst üste kullanma derdinden kurtaracak gibi görünüyor.

Ürünün adından anlaşıldığı üzere (Benefit Big Easy Bigger Than BB Krem) BB kremden de daha iyi performansa sahip olduğu belirtiliyor. Benefit’in bu yeni BB kreminin sloganı ise ”günü kurtarır”. Başlangıç izlenimlerime göre hakikaten güzel dağılan bir yapısı var, pudralanmış gibi bir bitiş sağlıyor. Cildimdeki etki ve performansını deneme sürecimden sonra ögrenebileceğim.

Yurtdışındaki kullanıcı yorumlarına göre;

97% yağ ve nem dengesi sağladığı
90% farkedilir şekilde cilt tonunu ve rengini dengelediği
93% cilt görünümünü iyileştirdiği
100% hafif bir bitiş sağladığı, belirtiliyor.
Sonuçlar harika görünüyor. Sabırsızlıkla bendeki sonuçları merak ediyorum.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>